Intronizacja Chrystusa Zbawiciela vs Status Quo …

Intronizacja Chrystusa Zbawiciela.

Chrystus jest Krolem, a Akt Koronacji nadaje czlowiekowi wieksze prawo od samego Boga, prawo ponad Bogiem.

Ponadto kult Chrystusa byl poddawany profanacji od samego poczatku. Ludzkie sprawy, polityka, sprawiedliwosc, czesto rzadza sie roznymi prawami, w zwiazku z tym, Akt Intronizacji spowoduje ze wszystko co czynia ludzie bedzie postrzegane jako przedluzenie woli Boga.

Chrystus byl i zawsze bedzie Krolem Swiata, ale swiat tutaj na Ziemii vs duchowy w swojej prostocie i doskonalosci to rozne swiaty.

Mysle, jestem pewny, ze Akt Intronizacji Chrystusa bedzie wykorzystany przeciwko niemu samemu, tak jak to bylo w przeszlosci.

Swiat szykuje sie do nastepnych wojen, to widac, slychac, swiat dazy to totalnej kontroli jednostki, swiat “posiadl moc Bogow”, poprzez czestotliwosci, zmilitaryanowana nature, zniewolenie, swiat ludzki kieruje sie w wielu przypadkach logika pragmatyzmu.

Swiat Boski i Swiat Ludzki, pomimo dobrych checi, to rozne swiaty … .

Po tym jak w Polsce przyzwolono na wydziedziczenie milionow Polakow z ojcowizny, przyszlosci, poczucia bezpieczenstwa, uwazam ze laczenie Chrystusa z tym dramatem, jak wielu innych, jest trudne do akceptacji.

Chrystus nie pozowolilby na to co sie dzieje w Polsce, oraz na to co sie stalo w Polsce od kilkunastu lat.

Prosze nie laczyc ludzkich afer i niedoskonalosci z Boskoscia i doskonaloscia.

Duchowe idealy wraz z postawa, praktycznym wymiarem wobec innych to essencja akceptacji nauki i drogi.

W Polsce panuje przemoc, “krwawe pieniadze”, intrygi, rozwarstwienie spoleczne, dyskryminacja. Czy to wszystko sie zmieni od 19/11/2016 roku ? Czy Polskie elity wyspowiadaja sie z grzechow wobec wlasnych rodakow, handlu pobratymcami, oraz przewinien wobec innych narodow z ktorych czerpia korzysci ?

Chrystus Krol nigdy by na to nie wyrazil zgody … . Jezus uczyl Zydow godnosci zycia w harmonii, a tymczasem jedno z czytan mowi, cytat: ” 34 Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową17; 36 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy18″.

To nie sa slowa Chrystusa, w moim rozumieniu, ale ludzi, ktorzy uznali majstrowanie kultem i slowami Jezusa jako najlepsza bron przeciwko niemu samemu, Jezusa, ktory mowil na Krzyzu, w ostaniej chwili zycia, cytat; “wybacz im, bo nie wiedza co czynia”.

Uwazam ze Kosciol Katolicki powiniem przeprowadzic wnikliwa analize pism, gdyz niespojnosci w tekstach sa bardzo razace, nielogiczne, pozbawione uzasadnienia.

28 Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle. 29 Czyż nie sprzedają dwóch wróbli za asa? A przecież żaden z nich bez woli Ojca waszego nie spadnie na ziemię. 30 U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. 31 Dlatego nie bójcie się: jesteście ważniejsi niż wiele wróbli.
32 15 Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. 33 Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.

17 Miejcie się na baczności przed ludźmi! Będą was wydawać sądom i w swych synagogach będą was biczować. 18 Nawet przed namiestników i królów będą was wodzić z mego powodu, na świadectwo im i poganom. 19 Kiedy was wydadzą, nie martwcie się o to, jak ani co macie mówić. W owej bowiem godzinie będzie wam poddane, co macie mówić … .

Strona poświęcona Intronizacji Jezusa Króla Polski
INTRONIZACJA.PL

 

Kampania nienawisci, podsycanie antagonizmow, wrogosci wobec mojej rodziny, ojca, matki, dzieci, Tomka, wraz z bardzo wyrafinowana kampania przeciwko Kosciolowi, Polsce i USA bardzo sie nasila.

Kosciol Polski wraz z Tomkiem stal sie priorytetem w tej kampani nienawisci, nieporozumien

To nic nowego, juz w USA ingerencja sluzb (USA, Polski, Niemiec i Izraela) w zycie prywatne bylo kompletne. Obecnie czesc Polskich sluzb (z piekla rodem) przejela schede po totalitaryzmie, gdzie wymazywanie Boga z serc bylo powszechne.

Prosze o wsparcie i modlitwe w tych trudnych chwilach, kiedy sluzby rozpoczely wojne z ludzmi, ale tak naprawde przeciwko Bogu.

Kazda chwila jest monitorowana; dzisiaj zapomnialem zabrac telefon z mieszkania mojej mamy, w drodze powrotnej imie Tomek, Maria, bylo przywolywane ordynarnie i kilkakrotnie. Takie epizody zdarzaja sie czesto w drodze do pracy, w ciagu dnia, w sklepie. To tylko niewielki epizod podstawiania agentow, sledzenie, blokowanie przejscia, agresywne gesty, przywolywanie rozmaitych sytuacji, imion,itd.

Mark J. Wagner's photo.
Mark J. Wagner's photo.
Mark J. Wagner's photo.
Mark J. Wagner's photo.

 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s