Madam Premier B. Szydlo.

Madam Premier RP Beata Szydlo,
Pan Prezydent RP A. Duda,
Pan J. Kaczynski Prezes PiS

Jak donosi prasa, moze nastapic konflikt interesow. Nie uwazam ze dotacje z UE stwarzaja taka mozliwosc. Uwazam jednak, ze aby Pani Urzad Premiera mogl funkcjonowac bez zbednych spekulacji, Pani opinia na temat moze pomoc.

Kilka dni temu zostalem zagadniety przez osobe, ktora sugerowala ze “nie mam sie gdzie schowac”, osoba ta wspomniala Auschwitz-Birkenau.

Tego typu zachowania nie sa rzadkoscia i swiadcza o kompleksach ludzi, ktorzy byc moze maja do tego powod lub maja “interes” na manipulacjach, fabrykacjach, z pewnoscia prowokacjach. Osobiscie kompleksow nie mam. Jednoczesnie modle sie o Pokoj na Swiecie, a takze o prawde o II Wojnie Swiatowej, i za ofiary Nowego Holokaustu, ktory dotknal juz miliony ludzi na calym swiecie.

Jesli jest to proba eliminacji mnie z zycia spoleczego to zapewniam ze nie ulegne zadnej presji pub emocjonalnemu zamknieciu.
Chcialbym zaproponowac debate na ten temat, publiczna … .

Z powazaniem,
Marek “Mark” J. Wagner

P.S.
Tekst prasowy;

Co robi mąż Beaty Szydło?
Jedną z bardziej tajemniczych postaci w otoczeniu premier jest nie kto inny jak jej mąż. O Edwardzie Szydło wiadomo niewiele, bo konsekwentnie pozostaje w cieniu.

Okazuje się jednak, że mąż Beaty Szydło radzi sobie całkiem nieźle. Jak przystało na kogoś związanego z eurosceptyczną prawicą, robi interesy z UE. Jest dyrektorem Szkoły Zarządzania i Handlu w Oświęcimiu. Dziennikarze „Polityki” ustalili, że w ciągu ostatnich dziesięciu lat placówka ta dostała 25 mln zł unijnych pieniędzy na szkolenia. Jakie są więc wyniki finansowe szkoły i prowadzącego ją stowarzyszenia, we władzach którego zasiada Edward Szydło? Nie wiadomo, bo jego zarząd nie złożył w sądzie ani jednego sprawozdania finansowego. Wprawdzie za takie same działanie, a raczej jego brak, prokuratura postawiła zarzuty Marcinowi P., prezesowi Amber Gold, ale jak wiadomo co wolno itd, itd … .

Mark J. Wagner's photo.
Mark J. Wagner's photo.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s