Wasza Swiatobliwosc, Excellencjo. W Polsce szukaja Hitlera … .

Święty Jan Paweł II, Benedykt XVI i papież Franciszek to – w sensie wiary – DNA pochodzące od Chrystusa – mówi abp Stanisław Gądecki w rozmowie z ks. Pawłem Rytel-Andrianikiem. Przewodniczący KEP dodaje, że Polacy czekają na papieża Franciszka jak na wysłannika Chrystusa. Przewodniczący Episkopatu podkreśla, że Kraków i wszystkie polskie diecezje oczekują z wielką otwartością na młodych, którzy przyjadą na Światowe Dni Młodzieży.

Strona główna Strona Przewodniczącego KEP Przewodniczący – Aktualności Przewodniczący KEP: czekamy na papieża jak na wysłannika Chrystusa…
ABPGADECKI.PL|BY EPISKOPAT 2
Wasza Swiatobliwosc, Excellencjo,

W Polsce domniema sie ze prominentne osobistosci szukaja Hitlera, trudno powiedziec czy chodzi o historie czy o przyszlosc. W kazdym razie, bylaby to tragedia dla narodu Polskiego, oraz przeklamanie bez precendensu. Jak mi doniesiono, elity Niemiec oraz srodki finansowe z innych zrodel, jak rowniez technologie, awanse i lukratywne kontrakty w Polsce i poza ganicami kraju, maja ogromny wplyw na kreowanie percepcji spolecznej, oraz “wyciszaniu” w/w kwestii z przestrzeni spolecznej i  na koszt narodu Polskiego.

Z Panem Bogiem,
Marek “Mark” J. Wagner

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s